Гарантії та повернення

При отриманні товару уважно перевіряйте його цілісність безпосередньо на Новій пошті або в магазині у присутності працівника служби доставки чи менеджера. Обов'язково дістаньте товар з упаковки та огляньте його внутрішню і зовнішню сторони.

Повернення, обмін та ремонт шкіряних сумок проводиться відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

Повернення

Покупець може повернути в магазин куплений товар у 2 випадках: 

1. Товар має істотний недолік.  При огляді в товарі виявлений істотний недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару за призначенням, виник з вини виробника (продавця, виконавця). Якщо недолік було виявлено не в магазині, не при отриманні на Новій пошті (або у присутності кур'єра), то такий недолік не може вважатися таким, що виник з вини виробника (продавця, виконавця).

2. Товар не задовольняє покупця за формою, кольором, розміром або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням. Товар не було використано, тобто є новим і з моменту покупки пройшло не більше 14 днів, не враховуючи дня покупки. Збережений товарний вигляд, його споживчі властивості, збережені всі аксесуари, оригінальні ярлики, не порушена упаковка.

Для повернення (ремонту) товару при собі необхідно мати:

  • товар;
  • товарний чек.

Повернення товару відбувається за рахунок покупця. При поверненні грошей за товар розрахунки з покупцем проводяться, виходячи з вартості товару на момент його купівлі. Гроші повертаються покупцеві в день пред'явлення претензії, а в разі неможливості повернути гроші в цей день, в терміни обумовлені обома сторонами, але не пізніше 7 днів.
Якщо товар був оплачений по терміналу або онлайн, повернення здійснюється тільки по терміналу і тільки на карту, з якої була проведена оплата.

Гарантії

Згідно р. І ст.1 Закону України «Про захист прав споживачів»:

Гарантійний термін - це термін, протягом якого виробник (продавець) зобов'язується про здійснення безоплатного ремонту або заміни відповідної продукції у зв'язку з введенням її в обіг.

Термін служби - календарний строк використання продукції за призначенням, протягом якого виробник гарантує її безпеку та несе відповідальність за істотні недоліки, що виникли з його вини.

Термін служби дорівнює гарантійному строку.

Гарантійні терміни товарів згідно р.1 ст.7 п.2 Закону України «Про захист прав споживачів»:

  • шкіряні рукавички, гаманці, ремені - 30 днів;
  • сумки жіночі, чоловічі, дорожні, спортивні (шкіра) - 50 днів;
  • ділові портфелі, папки (шкіра) - 70 днів.

У разі закінчення гарантійного терміну звернення щодо недоліків не розглядаються.

Не підлягає обміну або безкоштовному ремонту товар:

  • зношений, з дефектами, які з'явилися внаслідок експлуатації, в умовах, що не відповідають призначенню, в тому числі при перевищенні допустимих навантажень;
  • з механічними пошкодженнями (опіки, порізи, подряпини і ін.);
  • деформований в результаті неправильного носіння, сушіння, пошкодження внаслідок впливу хімічних речовин, і з іншими дефектами, які виникли з вини покупця;
  • відремонтований покупцем;
  • зі зниженою ціною (купівля товару з дефектом або знижка 70% і більше, про що зазначено в чеку).
talk_with_us Зв'язатися
з нами
Чат з менеджером Передзвонити мені
Close