Що краще - чемодан чи рюкзак?

Ті, хто часто подорожує повітрям, одноголосно стверджують, що рюкзак в літаку просто необхідний. Навіть якщо у вас є чемодан, який ви будете здавати в багаж. Ручну поклажу потрібно мати обов'язково!

Чому рюкзак завжди краще?

Справа в тому, що ніхто не застрахований від того, що його основний багаж буде втрачено, особливо якщо маршрут з пересадками. Тому, найнеобхідніше потрібно завжди брати з собою на борт. Для цього і стане в нагоді рюкзак. Туди потрібно покласти всі необхідні гаджети, документи та речі першої необхідності. Так, у разі форс-мажору ви не залишитеся ні з чим. Туди ж можна взяти з собою на борт їжу, адже якщо ви на дієті, то меню перевізника може вам не підійти. Загалом, рюкзак для мандрівника - це маст-хев.

Але що якщо ви плануєте брати з собою тільки ручну поклажу? Тоді можна вибрати компактний чемодан, який за габаритами буде відповідати ручній поклажі. Такий варіант зручний в одному випадку - коли ви впевнені, що вас зустрінуть на машині і вам не доведеться добиратися до пункту призначення своїм ходом. Якщо ж такої перспективи немає - рюкзак на допомогу. Зручніше сумки ще не придумали. Чемодан займає вашу руку, в той час як рюкзак не сковує рухи. З ним зручніше ходити пішки і переміщатися на громадському транспорті.

За місткістю можна вибрати такий рюкзак, який не поступатиметься чемодану. Переваги рюкзака очевидні, але вибір залишається за вами.

talk_with_us Зв'язатися
з нами
Чат з менеджером Передзвонити мені
Close