Види шкіри

12.08.2018

Сумки Inbag виробляються тільки з високоякісної італійської телячої шкіри. Від виду шкіри, його тиснення, способу вичинки залежить кінцевий вигляд сумочки.

Гладка шкіра — лідируючий тип. Піддається мінімальній обробці або ж залишається зовсім без будь-якої обробки. На такій шкірі не роблять ніяких тиснень. Тому можна спостерігати тільки природний малюнок, так звану мерею, його створює лицьова поверхня шкіри. Відповідні шкури повинні бути без дефектів та високої якості.

гладкая кожа фото

Велюр же навпаки отримують зі шкур, які на лицьовій стороні мають якісь дефекти. Приємна рівномірна ворсистість і м'якість отримується шляхом шліфування лицьової частини або ж використанням виворітної.

велюр пример фото

Тиснена шкіра може мати різний малюнок і глибину залежно від тиснення. Як хамелеон змінює свій колір, так тиснена шкіра імітує рельєфність під страусину або ж крокодилячу шкіру.

тисненая кожа

Сап'янова шкіра — це та ж сама тиснена шкіра. Технологія така – шкіру укладають на текстильну поверхню і штампують, потім покривають шаром воску для захисту. Мерея, тобто природний малюнок, після тиснення звісно не зберігається, тому багато хто плутає такий вид шкіри з еко-шкірою. Завдяки такому процесу виробництва ваша сумочка стійка до бруду, вологи і відмінно тримає форму.

сафяновая кожа

Флотар — ще один вид тиснення. За допомогою спеціальних барабанів із тисненням шкіра стає м'якшою та набуває текстури комірчин, зібраних в сітку. Шкуру відбирають за фактурою лицьової сторони і по внутрішнім властивостям, що мають водовідштовхувальний ефект. Так, сумочку або рюкзак, вироблені з флотара, можна носити цілий рік, при цьому виріб не втратить своїх зовнішніх характеристик і властивостей.

флотар кожа фото

Замша — це ворсиста шкіра. М'яка, оксамитова, дуже міцна, з густим і низьким ворсом шкіра, виготовлена ​​із шкур, які пройшли жирове дублення. Ще одна особливість такого виду шкіри - виріб можна мити в мильній воді, при цьому він збереже всі свої властивості.

замша примеры фото

Якщо у вас залишилися питання по видам шкіри, які ми використовуємо для виробництва сумок Inbag, звертайтеся за допомогою до наших менеджерів.

talk_with_us Зв'язатися
з нами
Чат з менеджером Передзвонити мені
Close