Як доглядати за сумкою

22.03.2019

Як доглядати за сумкою з екошкіри (шкірзаму)

1. Не беріть зайвого на свої плечі

Навіть якісну сумку не слід перенавантажувати. Вона не для декількох кіло картоплі. Якщо класти в сумку занадто важкі речі, то рано чи пізно ручки деформуються – тоді естетичний вигляд буде втрачено назавжди.

2. Мити можна, але з розумом

Штучна шкіра менш примхлива, ніж натуральна. Тому від забруднень легко позбавитись за допомогою вологого рушника з будь-яким рідким миючим засобом. Головне потім не забути протерти сумку сухою тканиною, щоб зайва вода не всмоктувалась в покриття.

Як дбати про сумку з натуральної шкіри

1. Сумка зі шкіри, як кішка – воду не любить

Після покупки шкіряний аксесуар треба зразу обробити водовідштовхуючим засобом. Але якщо сталося так, що сумка змокла, то треба протерти її м’якою тканиною чи папером, як ззовні, так і зсередини. Після цього обов’язково розправте, надайте первозданної форми та залиште в сухому місці.

2. Тільки ніжний догляд

Ніяких плямовивідників, оцту, ацетону та інших агресивних хімічних речовин. Треба позбутися плями? Мильний розчин та ганчірка допоможуть. І не забудьте потім витерти сумку насухо. А в ідеалі – віднесіть аксесуар до хімчистки, там точно знають, як все зробити делікатно.

3. Регулярність – наше все

Корисно раз-два на місяць покривати сумку спеціальними засобами. Не обмежуйтесь тільки водовідштовхуючим спреєм, а купіть спеціальний розчин для шкіряних виробів. Особливо в період дощів чи снігу треба обробляти сумку регулярно.

Правила для сумок із замші

1. Думайте наперед

Одразу треба зазначити, що замшеві сумки краще обирати з ремінцем, котрий можна повісити на плече. Якщо це клатч, котрий ви будете носити в руках, то він все одно буде затиратися. Тут ніякі засоби не допоможуть. Sad but true. Тому зважайте на ризики.

2. Особлива сумка – особливий догляд

Якщо у вас сталася любов з замшевою сумкою і ви її купили, не поспішайте одразу брати аксесуар з собою на прогулянку. Спочатку треба обробити виріб спреєм для замшевих речей. Найпростіше його знайти у взуттєвому магазині. Після того як збризкаєте сумку, залиште її в сухому місці. Окрім спеціального засобу, одразу купіть щітку для замші, бо незначні забруднення не слід витирати вологим рушником – це руйнує покриття.

І нехай сумка служить вам довго!

talk_with_us Зв'язатися
з нами
Чат з менеджером Передзвонити мені
Close